Služby

Pomoc v krizi, psychoterapie a hypnóza

Ocitli jste se v situaci, se kterou si nevíte rady? Nebo se potýkáte se „stavy“, které Vás tíží a vy nevíte, jak z toho ven? Při psychoterapeutické práci vždy pracuji s konkrétním člověkem na dosažení jeho konkrétního cíle, neboli na odstranění problému, se kterým potřebujete pomoci. Terapie je vždy “ušitá“ na míru člověku i problému, proto nikdy není u dvou osob stejná. Vždy zohledňuji Vaše potřeby, Vaši aktuální situaci i možnosti, se kterými přicházíte. Terapie probíhá nejčastěji v mé pracovně, pokud nemůžete přijít osobně, nabízím i možnost konzultace přes Skype.

Pracuji formou na řešení orientované psychoterapie, v případě potřeby či přání používám hypnózu, různé imaginační, relaxační i jiné techniky zaměřené na práci s tělem.

Chci se objednat


Systemické konstelace 

Logo_SK_FCBSystemické (někdy též rodinné) konstelace Vám mohou pomoci s rodinnými, partnerskými či pracovními problémy. Tato metoda dokáže poměrně jednoduše a přehledně zmapovat problematickou situaci a pomoci Vám nalézt funkční řešení.

S jakými tématy Vám mohou konstelace pomoci?

  • potíže ve vztazích (osobní, rodinné, pracovní)
  • zdravotní problémy různého charakteru, zejména ty déledoběji trvající – například problémy s otěhotněním, deprese, nespavost, bolesti hlavy, závislosti a jiné
  • osobní rozvoj, sebepoznání

Projekt Čekala jsem miminko 

  • Přišla jste v těhotenství o miminko a chcete si o tom popovídat s někým nestranným?
  • Potřebujete získat nový pohled, uvolnit emoce a  uzdravit v sobě tuto bolestivou situLilie_OBALKA_s_foto.inddaci?

Na základě svých vlastních zkušeností jsem vytvořila u nás jedinečný projekt pro ženy, které přišly v těhotenství o miminko.

Co projekt obsahuje?

Více o projektu Čekala jsem miminko najdete na www.cekalajsemmiminko.cz

Video o projektu najdete zde.


Comments are closed