20. 8. 2017 – Den naděje v Lese vzpomínek – podruhé

Stejně jako loni, i letos se bude konat Den naděje v Lese Vzpomínek. (což je přírodní hřbitov v areálu Ďáblického hřbitova).
Vše potřebné o této události a hlavně to nejaktuálnější, najdete na tomto odkazu: https://www.facebook.com/events/708795762657846/?fref=ts

Pro ty bez facebooku jen shrnuji, že jde o vzpomínkovou akci pro rodiče zemřelých dětí narozených i nenarozených.

Akce se bude konat 20.8. od 14 do 17 hodin v areálu Přírodního hřbitova na hřbitově v Ďáblicích.

Touto akcí jim věnujeme tichou vzpomínku a potvrzení jejich místa v našem životě.
Můžete si s sebou přinést vlaječky, které se budou věšet u Stromu Padající rosy nedaleko Obřadního místa přírodního hřbitova. Nebo si je můžete vytvořit na místě, nebo nemusíte dělat vůbec nic, jen přijít, tiše spočinout, zapálit svíčku a odejít.

Je to na každém, jak to pojme.
My tam každopádně budeme a poskytneme prostor pro rozjímání, vzpomínání, sdílení i tvoření.

Za organizační tým Lucie Lebdušková (autorka projektu Čekala jsem miminko)

Lucie Lebdušková

Jsem klinická psycholožka, psychoterapeutka, hypnoterapeutka, lektorka a autorka projektu Čekala jsem miminko. Vím, že psychika je velmi mocný nástroj při utváření našeho života, a proto si uvědomuji, jak je důležité být psychicky v pohodě, v harmonii se sebou samým, svými prožitky, plány a sny a jak je důležité dělat to, co v čem se cítíme naplnění a šťastní. Pak teprve můžeme plně prožívat zdraví psychické i fyzické, protože psychika je velmi úzce provázána s tělem. Proto s lidmi pracuji tak, aby se cítili dobře po stránce psychické, což se pak projeví i na jejich fyzickém zdraví a oni pak mohou začít svůj život prožívat radostně a spokojeně. Na pomoc jsem pro vás vytvořila několik ebooků a online programů, abyste se mohli inspirovat a načerpat novou sílu, i když jste z daleka.

Comments are closed