eBook Životní příběh

aneb Jak za pomoci techniky životního příběhu můžete zásadně změnit svůj život k lepšímu

 

 • máte pocit, že je váš život plný negativních situací, ve kterých se necítíte dobře?
 • že to není tak, jak jste si představovali, ale nevíte, kde se to pokazilo?
 • chtěli byste to změnit, ale nevíte, co s tím?
 • máte pocit, že už jste toho zkoušeli spoustu, ale nikdy to nebylo ono?

Co kdybych vám řekla, že i z této situace vede cesta ven?

Měli byste chuť se na chvilku zastavit, udělat inventuru a ZAČÍT ZNOVU A JINAK?


Jako psycholožka jsem měla za svůj život možnost vidět pořádnou řádku lidí, kteří se potýkají s různými variantami lehčích i těžších životních potíží a uvědomila jsem si, že spousta věcí se nám děje podle toho, jak o nich přemýšlíme a podle toho, co očekáváme. 

V tomto poznatku nejsem sama, potvrzuje to a krásně rozpracovává terapeutický přístup zvaný Narativní psychoterapie. Mluví se v ní o tom, že je důležité, jak žijeme, ale ještě důležitější je, jak si náš život zpracováváme, jak o něm přemýšlíme, vyprávíme a jaký dáváme našim zkušenostem významy.

 


I když si myslíme, že jsme svobodní a sami za sebe, svůj životní příběh tvoříme za pomoci mnoha dalších lidí v našem životě. Často přejímáme spoustu životních pravd, které nám o nás říkali ti, které máme rádi, ti, kteří jsou pro nás důležití, ale i ti, kteří nám možná chtěli ublížit. Záleží na tom, jak moc věříme sami sobě a jak moc věříme těm druhým.

Když začnete pracovat s technikou životního příběhu, začnete si všímat, co je opravdu vaše, kde jste to opravdu vy, a kde jsou to jen domněnky a strachy, které jste k sobě přidali od druhých.

Za pomoci techniky životního příběhu pak můžete začít přepisovat to, kdo jste, co si o sobě myslíte, můžete se stát více svobodnými a můžete začít více ovlivňovat to, co žijete a co si o tom myslíte.


 • Máte chuť se postavit na své vlastní nohy a začít si řídit směru toku řeky vašeho života podle sebe?
 • Chcete začít vidět kolem sebe i to dobré, příjemné a začít si toho užívat stále více?
 • Chcete se dozvědět, jak se nenechat ovlivňovat okolím a dělat věci tak, jak je cítíte?
 • Chcete se v životě  konečně pohnout a začít jej směřovat k vaší spokojenosti? 

Pak je tu pro vás jedinečný pomocník – Ebook Životní příběh, aneb jak za pomoci techniky životního příběhu můžete zásadně změnit svůj život k lepšímu

 

Co vám ebook přinese?

 • zjistíte, jak za pomoci drobné úpravy směřování toku vašich myšlenek můžete začít vidět svět naprosto novýma očima.
 • uvidíte, že spoustu věcí můžete udělat vy sami a nemusíte čekat, že Vás zachrání někdo zvenku
 • dostanete naprosto jasný a konkrétní návod, co dělat, abyste se začali cítit lépe a spokojeněji.
 • dozvíte se, jak vám změna úhlu pohledu může změnit ŽIVOT a naučíte se kroky, které k tomu vedou.
 • všichni chceme vést život plný radosti a spokojenosti, tady se dozvíte naprosto konkrétně, co pro to můžete udělat.

Chci ebook Životní příběh

 

 

To není všechno!

K ebooku vás čeká ještě několik bonusů, které vám pomohou vše vstřebat a zažít, abyste se mohli pustit do nového začátku ještě o něco intenzivněji

 1. Pracovní sešit – sešit, kde si budete moci vše z ebooku vyzkoušet ještě detailněji. Bude Vaším průvodcem a pomocníkem, vaším nejbližším společníkem během práce na sobě.
 2. Video Životní příběh – video, které jsem připravila pro ty, kteří raději poslouchají, než čtou a kteří si chtějí zažít probíraná témata i jinými smysly než jen čtením.

Tyto bonusy vám pomohou to, co jste se v ebooku dozvěděli, zapojit do života, protože nikdy se změna nestane tím, že si něco přečtete.

 


Co o ebooku říkají jeho první čtenářky?

 

Nejdřív jsem moc nevěděla, co si pod názvem knihy představit, ale jakmile jsem se začetla do prvních řádků, měla jsem jasno. Lucka napsala krásný e-book o tom, že stačí změnit úhel pohledu a stejné věci se najednou zdají mnohem světlejší a veselejší. A jen potvrdila, že vnímání situace je v životě naprosto zásadní a že je jen na nás, co si z ní odneseme. Nadchl mě tip sepsat si své „úspěchy“. Pak totiž i ten, kdo o sobě pochybuje, vidí, co vše už dokázal a na co může být hrdý.

Dita Breberová, lektorka osobního rozvoje a partnerských masáží.

 


 

S technikou životního příběhu jsem se díky PhDr. Lucii Lebduškové setkala poprvé a rozhodně jsem jí za to vděčná. Lucka totiž píše lidsky a čtivě a celý e-book je nabitý zkušenostmi a příběhy z její dlouholeté praxe psycholožky a psychoterapeutky. Mimo jiné najdete v e-booku plno praktických cvičení, která Vám pomohou v sebepoznávání a k nalezení Vašeho opravdového JÁ. Opustíte veškeré polopravdy, které jste za svůj život přijali za své, a které Vám dávno neslouží nebo Vám dokonce ubližují. Díky tomu se Váš život nastartuje na důležité změny a stane se veselejším, opravdovějším, šťastnějším a vyrovnanějším. S e-bookem od Lucky vytvoříte svůj vysněný životní příběh a nastartujete zářivou budoucnost. Držím palce!

Mgr. Michaela Filipová, Cestou šťastného introverta, www.michaelafilipova.cz


POZOR!  Ta zásadní změna nastane, až ve chvíli, kdy to, co jste se dozvěděli, zapojíte do Vašeho praktického života!

 


Chci ebook Životní příběh

 


Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete se na mne kdykoli obrátit, budu vaším poradcem, abyste mohli do nové etapy vykročit jistým krokem.

Jsem tady, abychom to společně zvládli!

 

PhDr. Lucie Lebdušková

klinická psycholožka a autorka projektu Čekala jsem miminko 

 

Comments are closed