eBook Změna je nový začátek

 • Máte pocit, že Vašemu životu chybí šťáva? Že jste se v průběhu let „ztratila sama sobě“ a svým životním plánům a snům? Že každodenní starosti a šeď zaplavily většinu Vašeho životního prostoru?
 • Chcete se opět cítit šťastná a naplněná s vědomím toho, že jste důležitá a Váš život má smysl?
 • Chcete se probouzet s pocitem, že jste v pořádku přesně taková, jaká jste, že víte, kdo jste a kde je Vaše místo ve Vašem životě?
 • Chcete z hloubi duše „vědět“, že je v pořádku dělat to, co cítíte, nemusíte se s nikým srovnávat, nikomu skládat účty, ani být závislá na mínění ostatních?

 


eBook Změna je nový začátek bude Váš průvodce, který Vám pomůže zaměřit se na Vaše důležitá životní témata.

 

Lucka zmena ebook cover2

 • sedmi terapeutických setkáních projdeme ty nejdůležitější oblasti života, aby se Vám změna do života zaváděla co nejlépe. Jako bychom spolu procházely terapeutickým procesem u mě v ordinaci.
 • Budeme se zabývat důležitými tématy života, jakými jsou například: komunikace, emoce, talenty a vášně, skříň a jiné 🙂 

eBook obsahuje mnoho praktických návodů a cvičení, abyste změnu opravdu prožila a zažila na vlastní kůži!!!

 • V tomto ebooku se naučíte, jak udělat několik zásadních změn ve svém myšlení tak, abyste se ráno budila s radostí a lehkostí a těšila se na další den. Budete se cítit mnohem lépe a uvolněněji. 
 • Získáte nový pohled na Váš svět, dostanete spoustu technik, jak si poradit s případným splínem i návody na to, jak si zařídit život tak, abyste se cítila !v pořádku“ tak, jak jste!
 • Najdete zde to, co potřebujete, abyste se vyladila sama na sebe a mohla začít znovu (nově) a jinak.
 • Již při čtení postupně ucítíte zásadní změnu v prožívání Vašeho života a Vašich důležitých vztahů. Budete mít jasnou vizi toho, kudy dál, s kým a jakým způsobem.
 • To Vám umožní začít žít Váš život tak, jak opravdu chcete!

Chcete nakouknout do „kuchyně“? – Koukněte do Obsahu

 • Předmluva – můj příběh
 • Změna je život aneb proč jsem se rozhodla napsat tento eBook
 • Obsah
 • Změna
 • eBook jako pomocník aneb jak udělat více užitku?
 • Praktické cvičení ještě než opravdu začneme
 • 1.sezení: Komunikace (Slova – Kletby a zaklínadla – Slovo jako tvůrce reality – Životní příběh, Afirmace)
 • 2. sezení: Přesvědčení druhých (Učení a růst – Hledání vlastní cesty – Rituály)
 • 3. sezení: Emoce (Emoce se představují – Emoce jako informace – Emoce jako problém – Emoce jsou naše – Změna je o přijetí zodpovědnosti)
 • 4. sezení: Zvenku dovnitř (Zrcadlo, zrcadlo – Vděčnost – Mít se ráda)
 • 5. sezení: Talenty a vášně (Co vlastně umíte? Vaše dary a talenty – Vášeň)
 • 6. sezení: To, co je venku (Vaše skříň – Nejen skříň je naše zrcadlo)
 • 7. sezení: Tady a teď – akce (Kapitán je znovu u kormidla)
 • Výzva ke změně
 • Shrnutí

Cena eBooku je 600 Kč

Změna, která se ve Vašem životě stane, je k nezaplacení.

 

Tento eBook Vás provede Vaší změnou od začátku do konce. Celou tu dobu budu Vaší průvodkyní, abyste v tom nebyla sama. Za cenu nižší, než jedno běžné terapeutické sezení tedy dostanete k dispozici eBook a k tomu několik užitečných bonusů.


Jaké bonusy Vás čekají?

 • 30 minutová konzultace přes skype či hangouts (v hodnotě 500 kč)
 • Seznam rozvojových knih a filmů, které Vám pomohou v procesu Vaší změny i s odkazy
 • Video s technikou hlubokého břišního dýchání – nácvik účinné relaxační metody

Kdo za tím stojí?

PhDr. Lucie Lebdušková 

Jsem žena, máma, klinická psycholožka, psychoterapeutka, lektorka systemických konstelací a autorka projektu Čekala jsem miminko

Vím, jaké to je, budit se ráno a cítit se pod psa a nevědět, kudy vede cesta ven. Tenhle pocit jsem zažívala často a dlouho. A vím, že lze udělat ZMĚNA.

Ve svém životě jsem prošla řadou změn a zkušeností, které mi obrátily život vzhůru nohama. Během té doby jsem prošla řadou sebezkušenostních i terapeutických seminářů a kurzů,  snažila se se sebou pracovat pomoci různých metod a technik, které pak můžu dále používat i ve své terapeutické praxi.

V dnešní době pracuji s klienty a zejména klientkami ve své terapeutické praxi a zaměřuji se na práci se sebepojetím, sebevědomím a změnou. Společně hledáme řešení jejich potíží a novou cestu pro život.

Podporuji ženy, aby našly samy sebe a dovolily si znovu rozkvést.


 

Zaujal Vás tento eBook?

Přečtěte si reakce prvních čtenářek:


eBook pre ženy, ktoré doteraz žili obyčajný, nevedomý život a práve sa začali prebúdzať. Pre ženy, ktoré zatúžili po zmene, no nevedia, kde začať.
Kniha sa venuje dôležitým oblastiam života a obsahuje množstvo užitočných cvičení. Abyste z eBooku vyťažili maximum, naozaj odporúčam pristupovať k jednotlivým kapitolám, ako k sedeniam s terapeutkou. To znamená, dať si po každej kapitole priestor na premýšľanie a na vyskúšanie si všetkých cvičení. Potom tie zmeny skutočne ucítite! Ak to so zmenou myslíte naozaj vážne, vyhraďte si na túto prácu priestor a majte vždy poruke zápisník. Lucka Vám v texte pokladá hlboké otázky, preto sa po každej na chvíľu zastavte. Premýšľajte. Precíťte si to. A zapíšte si, na čo ste prišli.
Prejem Vám úspešný posun k vysnenému životu. Dnes už viem, že je to možné.

Marta Štolfová, Autorka blogu o tom, ako žiť vedome podľa vlastných predstáv www.martastolfova.com


Petra_profil blogLucie nás ve svém e-booku lidsky a srozumitelnou formou provází 7 oblastmi našeho života a vytváří tak prostor pro zastavení a revizi našich postojů, návyků a přesvědčení. Můžeme se setkat sami se sebou a změnit, co nám již neslouží. Je zde mnoho praktických tipů a cvičení, díky kterým je možné vše uplatnit v reálném životě. Najdeme zde i doporučení na další zdroje inspirace, které nás v nastoupené cestě podpoří.
Pokud jste ochotná přijmout zodpovědnost za kvalitu svého života a hledáte cestu ke změně, je pro vás tento e-book krok tím správným směrem. A jako bonus si možná protřídíte věci i ve své domácnosti:-)

Petra Levá, lektorka ženských seminářů a práce s pánevním dnem, praktikantka kraniosakrální biodynamiky, dula, www.petraleva.cz


10511090_695884217149789_2345196669747426359_n-001

„Ženy, pokud cítíte, že Vašemu životu chybí ten správný směr a nevíte zatím, kudy se na cestu vydat, vezměte si s sebou navigaci od PhDr. Lucie Lebduškové v podobě e-booku Změna je nový začátek. Dostanete průvodce, který Vás dobře připraví a také naladí na sebe. Protože cestovat za životní změnou je nejlepší v příjemném rozpoložení. Věřím, že na této cestě uvidíte svou proměnu, ze které se budete radovat a Vaše okolí společně s Vámi. Jakmile na cestu nastoupíte, zjistíte, že tento proces nekončí, ale stane se radostným objevováním Vaší spokojenosti každého dne. Přeji Vám, ať můžete zažít pocit, že Vás ta proměna baví a vidět, jak se posouváte dál.“

Linda Mahelová, autorka projektu Provoněný den, manažerka Štěpána Raka
www.lindamahelova.cz


IMG_1215 (1)„Tento e-book vydá za mnoho přečtených knih. Je psaný s láskou i odbornou erudicí. Hladí, inspiruje, provokuje k akci.
Pokud jste připravena a  rozhodnuta ve svém životě  provést nějakou změnu, tento e-book vám bude příjemným a zároveň nekompromisním společníkem.  Bude vás popohánět vpřed, vždy vám ukáže  správný směr a pohladí v momentech, kdy to budete chtít vzdát. Změna je dlouhá a náročná pouť, ale cíl určitě stojí za to. Chce to jen  udělat ten nejtěžší první krok…“

 

Mgr.Lenka Bílková, profesionální koučka, konzultantka, trenérka
www.lenkabilkova.cz


profil fotka_soc.siete„Som veľmi rada, že som si mohla prečítať tento ebook. Autorka v ňom veľmi trefne zachytáva oblasti, ktoré silno vplývajú na prežívanie môjho ženského života a zároveň ma nabáda k akcii tým, že ponúka viaceré praktické cvičenia. Vďaka pútavému štýlu písania ma čítanie skutočne bavilo. Špeciálne ma potešila kapitola o šatníku, o ktorom ja verím, že má veľký  vplyv na náš život a mnoho o nás vypovedá. Z tohto diela autorky sálajú skúsenosti, osobná múdrosť, profesionalita. Som si istá, že mnoho žien zažije pri jej čítaní množstvo AHA momentov…“

Michaela Pisoňová, Style Coach™
Poďte do mojej online obývačky: www.pimi.sk,           FB: Šatníkové menu


upravena

„eBook mě opravdu zaujal. Lucie je odborník na pravém místě, zabývá se těžkými životními tématy a pomáhá jak z nich ven.

eBook byl pro mě natolik odborný, že jsem vždy potřebovala pauzu na přečtení další kapitoly, abych si ujasnila to, o čem zrovna čtu. Takové čtení bylo pro mě obrovským přínosem, jako kdybych seděla na sezení s psychoterapeutem. Za zlomek ceny máte opravdu nahlédnutí do duše. ebook by měl mít každý, aby si uvědomil, o čem je život a jak ho můžeme prožít.

Růžena Nekudová, autorka projektu Jsi Originál
www.ruzenanekudova.cz


nádvoří hradu v Budyni léto 2011Téma změny a nového začátku je pro mě velmi aktuální, proto jsem se s radostí začetla do tohoto ebooku. Byla jsem příjemně překvapená, jak praktické návody pro životní změny autorka přináší. Žádná přebytečná teorie. V ebooku je řada konkrétních cvičení, díky kterým zvládne začít se změnami ve svém životě opravdu každá žena. Kdybych měla vybrat tři momenty, které mě v ebooku nejvíce nadchly, pak to bylo cvičení JSEM…, rituály, cvičení se skříní. A díky skvěle poskládaným návodným otázkám se mi podařilo nalézt příčinu mého dlouholetého problému a rychle ji odstranit. Nejen proto ebook doporučuji jako skvělého průvodce na cestě k novému životu.”

Monika Bakešová, právnička
www.monikabakesova.cz
 


Co Vám tedy eBook Změna je nový začátek přinese?

 

 • poskytne Vám bezpečný prostor k zastavení a uvědomění si toho, kde se v tuto chvíli ve svém životě nacházíte, k rozhlédnutí se a inventuře
 • získáte mnoho nových užitečných informací
 • pomůže Vám vykročit na cestu, na které se budete cítit spokojeně
 • pomůže Vám najít a upevnit sebevědomí, abyste se mohla vydat světem jako celistvá a sebeuvědomělá bytost

Líbí se Vám tento ebook? 

Chcete začít ŽÍT nově, jinak, tak abyste se cítila lépe a více sama sebou?

Jste rozhodnutá začít svůj proces změny právě TEĎ?

Objednejte si ebook i s bonusy a pojďte na to!

Comments are closed