Mini online kurz Emoce a jak na ně vyzrát

Populárně naučný minikurz jak se vyznat a neztratit v Emocích

 

  • Máte pocit, že se „plácáte“ ve svých emocích a nevíte, jak na ně?

  • Myslíte si občas, že Vás Vaše emoce „převálcují“ a Vy jste vůči nim bezmocní?

  • Nerozumíte, proč se cítíte, jak se cítíte, ale neumíte to změnit?

Moc dobře to znám. Od přírody jsem ohnivá povaha, kterou ve výchově „zkultivovali“ tak, že se bála promluvit. A když se uvnitř tlučou dvě takto protichůdné tendence, je Vám jasné, jak to může vypadat 🙂 Proto jsem ve svém životě s emocemi často různě pracovala, poznávala je a objevovala, abych se sama v sobě vyznala a věděla, jak na ně. Moje bádání probíhalo na různých seminářích, výcvicích, meditacích, s mým klienty, i doma v každodenním životě.

Nakonec z mých životních i pracovních zkušeností vznikl tento kratší a přehledný mini online kurz Emoce a jak na ně vyzrát.

V tomto výstižném online video minikurzu si na Emoce společně posvítíme. Budeme se zabývat jejich vznikem, průběhem i tím, jak je správně pochopit a uchopit  a udělat si z nich spojence a pomocníky!

 

Co tento kurz obsahuje?

  • 13 minut praktického videa o Emocích, co jsou, jak vznikají a jak s nimi můžeme pracovat (nečekejte Hollywood, ale malou psychologickou přednášku)
  • 9 stránek miniebooku o emocích, pro ty, kdo raději čtou.
  • 14 stránek pracovních listů s cvičeními, kde si vše prožijete na vlastní kůži a kde se dozvíte tipy a triky, jak pracovat se svými emocemi, abyste byli více přátelé

TENTO MINI ONLINE KURZ STOJÍ 250 KORUN

 

Za tuto cenu si odnesete cenné informace o sobě a fungování svých emocí, takže už se na ně jednou provždy budete dívat jinak a naučíte se vybruslit i z těch nejzapeklitějších emočně vypjatých situací. To za to stojí!


Chcete se naučit porozumět svým emocím a začít je konečně ovládat tak, aby byli Vašimi spojenci?

Objednejte si Online Minikurz Emoce a jak na ně PRÁVĚ TEĎ!


Comments are closed