Moje cesta ke konstelacím

Když jsem se před asi 15 lety poprvé dozvěděla o konstelacích, byla to pro mne taková „Jupí akce“. Co to je? K čemu je to dobré?

Prokousávala jsem se množstvím konstelačních seminářů a proslzela a posmrkala snad tuny kapesníků. Ale našla jsem způsob, jak ze sebe postupně sundávat nánosy svých křivd, pocitů nedostatečnosti, odmítnutí a nejistot. Našla jsem způsob, jak pochopit svoje rodiče, prarodiče a další blízké, kterým jsem zazlívala, jaké zážitky mi v životě připravili. Naučila jsem se na svět dívat novýma očima a pochopit svět i z té druhé strany. To mi pomohlo zbavit se různých křivd, odpustit spoustu situací, které jsem dříve nechápala a opustit tato zranění, aby mohla dojít k uzdravení.

Konstelace jsou velkou cestou sebezkušenosti a když se člověk rozhodne stát se lektorem a terapeutem pomocí metody konstelací, znamená to, že musí být nejprve prokonstelovaný skrz na skrz a ani tady cesta nekončí…

Každá konstelace se dotýká našich vzorců, návyků, naší bytosti a našeho lidství, takže nikdy člověk nemůže říci – nic si neodnáším. Naopak vždycky nakonec zjistíme, že to, co řeší jeden člověk, řeší i spousta dalších. Proto naprosto miluju práci na seminářích konstelací, kdy od prvotní nejistoty – co mne to tady vlastně čeká, se pocity mění během dne na odpuštění, úlevu, radost i vděčnost.

Chcete se pustit do řešení vztahových i jiných potíží pomocí metody systemických konstelací?

Napište mi, ať se můžeme setkat.

 

tisk_Lucka_58

Děkuji a přeji Vám krásný den.

s láskou Lucie Lebdušková

psycholožka, psychoterapeutka a certifikovaná lektorka systemických konstelací 

Lucie Lebdušková

Jsem klinická psycholožka, psychoterapeutka, hypnoterapeutka, lektorka a autorka projektu Čekala jsem miminko. Vím, že psychika je velmi mocný nástroj při utváření našeho života, a proto si uvědomuji, jak je důležité být psychicky v pohodě, v harmonii se sebou samým, svými prožitky, plány a sny a jak je důležité dělat to, co v čem se cítíme naplnění a šťastní. Pak teprve můžeme plně prožívat zdraví psychické i fyzické, protože psychika je velmi úzce provázána s tělem. Proto s lidmi pracuji tak, aby se cítili dobře po stránce psychické, což se pak projeví i na jejich fyzickém zdraví a oni pak mohou začít svůj život prožívat radostně a spokojeně. Na pomoc jsem pro vás vytvořila několik ebooků a online programů, abyste se mohli inspirovat a načerpat novou sílu, i když jste z daleka.

Comments are closed