Reference

Děkuji, děkuji, děkuji za nepopsatelně silný a křídla dodávající sobotní zážitek. Vstupovala jsem plná strachu a odcházela jsem s pocitem absolutní svobody. Zažila jsem aha efekty, které se slovy dají jen těžko popsat. Za mě to nejupřímnější doporučení pro všechny. Lucí, DĚKUJI!!!!! Edita


Volám sa Silvia a pred pár mesiacmi som prišla o svoje miminko počas tehotenstva. Bola to druhá strata tohto druhu  a chcela som si svoje emócie nejako spracovať.  Vedela som o Luckinom programe a moja intúcia mi hovorila, že to je to, čo potrebujem. Napísala som jej a dohodli sme sa na prvom stretnutí.

Jej citlivý a príjimajúci prístup mi pomohol pomenovať si svoje emócie, dovoliť si plakať a uvedomiť si, čo potrebujem. Bez nej by ma nenapadlo, že mám miminku napísať list a rozlúčiť sa s ním. Moje racio sa vlasntne snažilo poprieť jeho existenciu. Rozlúčenie s miminkom bolo pre mňa oslobodzujúce a stretnutia s Luckou ma vyzbrojili na moju ďalšiu cestu. Naučila som sa techniky, ktoré používam, keď mi je ťažko na duši.

Ak si prišla o miminko počas tehotenstva a chcela by si si túto skúsenosť spracovať, odporúčam Ti Luckin terapeutický program, jej knihu alebo seminár.


K Lucii jsem přišla proto, že jsem měla problémy se svou již několik let mrtvou matkou. Měla jsem ve svém životě pocit, že mi stále stojí za zády, často jako bych skoro slyšela její slova, jak mi vždycky vyčítala, co dělám špatně, že si nemůžu kupovat věci, co mi dělají radost, že si to nezasloužím, že nejsem dost dobrá a podobně. U Lucie jsem si svou matku řešila několikrát, pokaždé, když jsem měla pocit, že už ji mám „vyřešenou“, objevila se další oblast mého života, ve které jsem sama pro sebe přebírala její názory a ty pak žila. Po asi roce intenzivní práce na tomto vztahu můžu říct, že mám konečně „klid“. Pochopila jsem, že stojím za to, aby mě druzí měli rádi, že jim nemusím nic dokazovat, že je v pořádku být na sebe hodná, koupit si něco, protože se mi to líbí a ne jen proto, že to potřebuji. Zjišťuji, že jsem opět našla radost ze života,
cítím se svobodně a volně, abych svůj život mohla uspořádat tak, jak chci já. Jsem moc ráda, že jsem tyto věci mohla s Lucií procházet a její přístup pro mne byl velkým přínosem.
Děkuji. Klára


Dobrý den,
chtěla bych se podělit s lidmi, kteří se rozhodují navštívit Lucii. Upřímně, jsem pouze po jednom sezení hypnoterapie kvůli zvýšení sebevědomí, vytvoření sebedůvěry. Přišla jsem s tímto problémem a nakonec to vyřešilo to, že jsem se po 2týdnech od terapie dokázala rozhodnout odejít od svého přítele, který byl sice neskutečně milující, ale v problematických situacích mě ponižoval a sprostě nadával. Nedokázala jsem to předtím ukončit, i když mi v pozadí jelo, že tohle se mi nelíbí. Po terapii jsem se najednou začala bránit, snažila jsem se mu vysvětlit, že tohle ne. Já to přisuzuji terapii, protože jsem toho nebyla opravdu schopna a najednou se mi začaly objevovat myšlenky, že pokud tohle budu dále snášet, nevážím si sama sebe. Lucie mi řekla, že mám být na sebe hodná, tak se snažím. V hypnoterapii jsem si neskutečně odpočinula, i když to první sezení jsme hodně povídali a byla kratší, myslela jsem si, že jsem po 2 týdenní dovolené. Doporučuji opravdu všem, kteří řeší podobné problémy. V terapii budu pokračovat dál a těším se na další setkání. Proto Vám Lucie moc děkuji.
Lenka


V ordinaci PhDr. Lebduškové jsem měla možnost k zastavení sebe samé a jiného pohledu na vlastní problémy. Vřele doporučuji všem, kteří tápou ve zdánlivě neřešitelné situaci.
Soňa

 

Comments are closed