Video k projektu Čekala jsem miminko

Krásný den, vám všem, kteří právě čtete tyto řádky.

Minulý týden přišlo na svět naše nové projektové „miminko“ – video o knížce Čekala jsem miminko, ale…. Video je také o tom, jak jsem se se ztrátou miminka potýkala já sama, kde se vzal nápad napsat knížku a jaké máme s knihou a celým projektem plány do budoucna. Mluví se zde o knížce, ale i o programu, o kterém se zatím málo ví, i když už jím prošlo několik žen. Je to program, který má ženě pomoci vyrovnat se se ztrátou miminka, začlenit tuto ztrátu do života a pomoci jí najít nové životní nastavení, životní plány a cíle tak, aby se v životě cítila naplněná a spokojená i přes svou bolestivou životní zkušenost.

Video je úžasným příkladem toho, jak to může dopadnout, když se se setká několik podnikavých žen na jednom místě ve „správný“ čas.

Moc děkuji úžasné Editě Berkové, která se rozhodla podpořit náš projekt tím, že o něm natočí video. Výsledek uvidíte dole pod článkem. Možná, že v něm najdete něco užitečného ať pro Vás osobně, či pro někoho blízkého, komu se tato informace bude hodit.

Pokud s projektem souzníte, šiřte jej prosím dále, aby se dostalo k těm, které ho nejvíce potřebují!

Děkuji, s láskou Lucie Lebdušková

Lucie Lebdušková

Jsem klinická psycholožka, psychoterapeutka, hypnoterapeutka, lektorka a autorka projektu Čekala jsem miminko. Vím, že psychika je velmi mocný nástroj při utváření našeho života, a proto si uvědomuji, jak je důležité být psychicky v pohodě, v harmonii se sebou samým, svými prožitky, plány a sny a jak je důležité dělat to, co v čem se cítíme naplnění a šťastní. Pak teprve můžeme plně prožívat zdraví psychické i fyzické, protože psychika je velmi úzce provázána s tělem. Proto s lidmi pracuji tak, aby se cítili dobře po stránce psychické, což se pak projeví i na jejich fyzickém zdraví a oni pak mohou začít svůj život prožívat radostně a spokojeně. Na pomoc jsem pro vás vytvořila několik ebooků a online programů, abyste se mohli inspirovat a načerpat novou sílu, i když jste z daleka.

Comments are closed