Zkuste si to nanečisto

Krásný den.

Nový rok se nezadržitelně blíží a s ním si často slibujeme, že se něco změní. Že hodíme své neřesti, či „trochu horší já“ do koše a objevíme se v nové, nablýskané verzi. Většinou si tuto změnu datujeme k Novému roku, k tomu opravdu prvnímu dni v roce, k tomu novému startu.

Spousta lidí to pak ale posouvá na druhého, jelikož se po probdělé Silvestrovské noci potřebuje ještě trochu vzchopit a nabrat elán. A už to začne dělat neplechu.

Řeklo se k prvnímu! říká si Podvědomí, či dokonce Vědomí a nikde nic, tak jak to teda myslíte s tou změnou? Některým se tolik nelíbí prošvihnutí magického data 1.1., že se rozhlídnou a rozhodnou se, že to stejně byla blbost a že jsou v pořádku tak, jak jsou, že se změna nekoná. Někteří, ti více odhodlaní, nejen, že začnou, ale také pokračují. Pár dní, týdnů, možná i měsíců a možná i vytrvají. A nebo taky ne.

Spousta lidí však časem dojde k rozčarování, že si svůj nový zvyk, nový život takhle nepředstavovala, že je to jinak a že se jim to vlastně zas až tak nelíbí. Možná to stojí více sil, než si mysleli, nebo více trpělivosti, odhodlání, času,  obětí….(doplňte si, co uznáte za vhodné)…. takže se změna nekoná…

Mám pro Vás teď jeden hlavanávrh, či tip

 

Sedněte si popřemýšlejte, co má být ta Vaše Novoroční změna, co chcete v novém roce dělat jinak a místo, abyste čekali na 1.1., začněte už dnes. Říkám tomu předsevzetí nanečisto.

Prostě začněte žít tak, jak si plánujete od 1.1. a třeba zjistíte, že to není ono, nebo že to předsevzetí chce ještě trochu vypilovat nebo zjistíte, že to chcete přesně tak, jak jste původně mysleli a 1.1. budete už zdárně rozběhlí.


Pokud hledáte pomocníka, klidně sáhněte po osvědčeném ebooku Změna je nový začátek, který jsem pro Vás loni napsala, je pořád aktuální a ještě chvíli k mání)


 

Tak co říkáte, jdeme na to, jdeme si vyzkoušet Nový rok? Já rozhodně ano a tento článek je toho důkazem 😉

Přeji Vám hodně úspěchů, štěstí a odhodlání do N/nového roku nanečisto!

tisk_Lucka_58

 

S láskou Lucie

Pomáhám ženám rozkvést

www.lucielebduskova.cz

Lucie Lebdušková

Jsem klinická psycholožka, psychoterapeutka, hypnoterapeutka, lektorka a autorka projektu Čekala jsem miminko. Vím, že psychika je velmi mocný nástroj při utváření našeho života, a proto si uvědomuji, jak je důležité být psychicky v pohodě, v harmonii se sebou samým, svými prožitky, plány a sny a jak je důležité dělat to, co v čem se cítíme naplnění a šťastní. Pak teprve můžeme plně prožívat zdraví psychické i fyzické, protože psychika je velmi úzce provázána s tělem. Proto s lidmi pracuji tak, aby se cítili dobře po stránce psychické, což se pak projeví i na jejich fyzickém zdraví a oni pak mohou začít svůj život prožívat radostně a spokojeně. Na pomoc jsem pro vás vytvořila několik ebooků a online programů, abyste se mohli inspirovat a načerpat novou sílu, i když jste z daleka.

Comments are closed